Young woman with flower on color background. Gynecology concept

کربوکسی تراپی واژن

یکی از بهترین روش های جوانسازی در این ناحیه است. با افزایش و بالا رفتن سن، پوست دچار تغییراتی می شود. این تغییرات شامل چین و چروک و تیرگی ناحیه های مختلف بدن است. در واقع پوست، آن حالت شادابی و زیبایی و شفافیت اولیه خود را از دست می دهد. واژن یکی از اندام های بدن است که به دلیل افزایش سن و عوامل ژنتیکی دچار تیرگی و چین و چروک می شود. روش های زیادی برای جوانسازی ناحیه واژن و رفع تیرگی آن وجود دارد که ما در اینجا می خواهیم به یکی از ایمنی ترین روش ها که کربوکسی تراپی نام دارد، بپردازیم و راجع به مزایای این روش در ناحیه واژن صحبت کنیم. .

کربوکسی تراپی واژن چیست؟

برای جوانسازی ناحیه واژن و رفع تیرگی آن، کربوکسی یکی از ایمن ترین و بی خطرترین روش هاست که از طریق دستگاه کربوکسی تراپی و تزریق، که هر دو با استفاده از گاز CO2 یا همان کربن دی اکسید به ناحیه واژن، صورت می گیرد، باعث اکسیژن رسانی، مویرگ سازی و بالا بردن گردش خون می شود.

کربوکسی تراپی واژن چه کاربرد و مزایایی دارد؟

درمان خشکی واژن از بین بردن درد و خارش به هنگام برقراری رابطه جنسی افزایش زیبایی واژن به لحاظ ظاهری و رنگ افزایش جذابیت جنسی تقویت نقطه جی به منظور لذت و میل جنسی به هنگام برقراری رابطه جنسی رفع چین و چروک و افتادگی و شل بودن ناحیه و اطراف واژن رفع استریا ها از بین بردن سلولیت ها و جوانسازی ناحیه اطراف واژن ترمیم زخم های ایجاد شده بر روی پوست ناحیه واژن و درمان آن رفع تیرگی پوست ناحیه واژن جوانسازی و روشنی پوست با کم ترین درد روشی در کوتاه ترین زمان ممکن همراه با کم ترین خونریزی درمانی سرپایی و بدون نیاز به بستری

برچسب ها: بدون برچسب

افزودن دیدگاه

ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد. زمینه های ستاره دار الزامی هستند.